عرضه کامیون کِشنده دوشنبه در بورس کالا

بورس کالای ایران فردا (دوشنبه) شاهد عرضه ۴۰ دستگاه کامیون کشنده FAW CA ۴۱۸۰ متعلق به شرکت سیبا موتور است.

0 28

به گزارش نیکان شهر،‌ قیمت پایه کامیون کشنده FAW CA ۴۱۸ دو میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان است و تاریخ تحویل آن ۱۷ بهمن و درصد پیش پرداخت سفارش خرید ۱۰ درصد تعیین شد.

در مشخصات کامیون کشنده فاو آمده است:

هر کد ملی (شخص حقیقی) صرفا مجاز به ثبت سفارش برای یک دستگاه خودرو و هر شناسه ملی (شخص حقوقی) حداکثر مجاز به ثبت سفارش ۵ دستگاه خودرو است.

صدور سند و شماره گذاری فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و رنگ خودرو‌ها سفید است.

خریداران لازم است پس از انجام خرید از طریق سامانه فروش محصول‌های گروه بهمن عاملیت‌های مجاز را انتخاب و جهت تحویل به محل کارخانه (تبریز، بلوار ملت، سه راه کبریت سازی، ابتدای جاده صنعتی غربی سیبا موتور) مراجعه کنند.

خریداران ملزم به واریز وجه مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها حداکثر تا پایان مهلت تسویه قرارداد در بورس کالا به شماره حساب اعلامی متعلق به سیباموتور هستند.

هزینه‌ها شامل ۹ درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌های جانبی جمعا به مبلغ ۱۰۲ میلیون و ۸۵۶ هزار و ۱۱ ریال (شامل مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۲۲ میلیون ریال، شماره گذاری به مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، هزینه پست، صدور و هوشمند سازی کارت خودرو به مبلغ یک میلیون و ۲۶۲ هزار ریال، بیمه شخص ثالث به مبلغ ۷۷ میلیون و ۹۴ هزار و ۱۱ ریال) است. همه هزینه‌های فوق صرفا باید از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت واریز شود.

منبع: پرشین خودرو

پیام بگذارید