اعلام نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرکی

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرک جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در روز یکشنبه ۹ بهمن خبر داد.

0 34

به گزارش نیکان شهر، دکتر حسن مروتی معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به این که آزمون مذکور در روز جمعه ۱۱ آذر برگزار شد، گفت: بیش از ۹ هزار داوطلب در این آزمون با هم به رقابت پرداختند.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش در خصوص ادامه روند مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرکی گفت: قبولی در این آزمون صرفاً به معنی کسب حداقل امتیاز علمی لازم برای ادامه روند سایر مراحل پذیرش در گمرک جمهوری اسلامی ایران بوده و به منزله قبولی قطعی نیست.

او افزود: اخذ مجوز کارگزار گمرکی مستلزم احراز شرایط و ارائه مدارک وفق ماده ۱۹۱ آیین نامه اجرایی قانون امور گمرکی است؛ بنابراین معرفی شدگان در این مرحله باید از دوشنبه ۱۰ بهمن به سامانه ملی مجوز‌ها به آدرس www.mojavez.ir مراجعه و نسبت به بارگذاری تصویر مدارک لازم اقدام کنند.

مروتی با اشاره به این که داوطلبان ابتدا کارنامه اولیه خود را که در سایت سازمان سنجش منتشر شده است، مشاهده کنند؛ گفت: معرفی شدگان لازم است مدارک هویتی نظیر کارت ملی، صفحه اول شناسنامه، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، کد رهگیری ایثارگری برای داوطلبان ایثارگر و کارنامه قبولی را در سایت مذکور بارگذاری کنند.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید